U novom izdanju emisije “Zdravlje na prvom mjestu” RTV Herceg-Bosne gost je bio ravnatelj Sveučilišne kliničke bolnice Mostar koja je nedavno doživjela veliki uspjeh, čime su direktno utjecali na razvoj medicine u Hercegovini. Kroz razgovor s ravnateljom ustanove, prof. dr. sc. Antom Kvesićem, saznali su što spomenuti uspjeh znači za pacijente, ali i za liječnike te kakvi su planovi za razdoblje koje dolazi i kakve izazove očekuju.
Kvesić je za ovu emisiju objasnio kako se ovaj veliki korak spremalo odavno, ali se nije dogodio zbog raznih razloga, jedan od njih je i Zakon o transplantaciji koji je dovršen relativno nedavno.
U kakvom stanju su otac i sin koji su svoje povjerenje dali SKB-u Mostar, saznajte kroz emisiju:
www.brotnjo.info



