Naslovnica DRUŠTVO Na Groblju mira postavljeno novih 25 novih križeva za žrtve s područja...

Na Groblju mira postavljeno novih 25 novih križeva za žrtve s područja Brotnja

Podijeli objavu

Jučer na Bilima kompletirano 25 novih križeva za žrtve s područja Općine Čitluk. Predstavnici Povjerenstva za obilježavanje i uređivanje grobišta II. Svjetskog rata i poraća na području Općine Čitluk Slaven Markota i Mate Miletić su nazočili na postavljanju novih križeva s pločicama na Bilima.

Postavljeni su križevi čije su uplate pristigle do 22.10.2023. godine. S ovim je ukupno postavljeno 557 križeva sa podacima o žrtvama s područja naše općine.

Povjerenstvo Općine Čitluk obavještava naše građane da i dalje postoji mogućnost za uplaćivanje križeva za žrtve s područja naše općine u narednom razdoblju. Kada se prikupi određeni broj uplata nakon zimskog razdoblj na isti način postavljat će se naredni uplaćeni križevi.

Brotnjo.info

Podijeli objavu