Naslovnica DRUŠTVO Dan otvorenih vrata i Sajam poduzeća za vježbu u Srednjoj školi dr....

Dan otvorenih vrata i Sajam poduzeća za vježbu u Srednjoj školi dr. fra Slavka Barbarića

Podijeli objavu

Danas je u Srednjoj školi dr. fra Slavka Barbarića organiziran Dan otvorenih vrata kako bi se budući učenici mogli informirati o programu rada i izvannastavnim aktivnostima. Imali su prigodu poslušati prezentacije te razgledati prostore i kabinete.

Djelatnici i učenici bili su na raspolaganju za sve upite koje su budući srednjoškolci imali.

“Došli su u pratnji djelatnika svojih škola iz Bijakovića, Čerina i Čitluka. Nadamo se da su se ugodno proveli i da ćemo ih u budućnosti sresti u našoj školi.

U okviru Dana otvorenih vrata održan je Sajam poduzeća za vježbu. Učenici su bili kreativni i smislili odličnu ponudu. U natjecateljskom dijelu sudjelovala su dva tima profesorice Andree Sivrić, Suvinirko i Pinokio, te dva tima profesorice Suzane Pervan, Bubble Tea i Tapioka Slamke. Najbolji su bili učenici tima Suvinirko, po mišljenju Stručnog ocjenjivačkog povjerenstva.

Sudjelovali su i naši učenici ugostiteljskog smjera koji su u suradnji sa svojim nastavnicima praktične nastave počastili goste.” – priopćeno je iz Srednje škole dr. fra Slavka Barbarića u Čitluku.

Fotografije možete pogledati na OVOM LINKU

Podijeli objavu