Naslovnica SPORT Bijakovići i Krehin Gradac četvrtfinalisti MNL MZ općine Čitluk

Bijakovići i Krehin Gradac četvrtfinalisti MNL MZ općine Čitluk

Podijeli objavu

Natjecanje u skupina 19. Malonogometne lige mjesnih zajednica općine Čitluk završeno je sinoć u Donjem Velikom Ograđeniku.

Odigrane su dvije utakmice, dok treća utakmica večeri nije odigrana zbog nedolaska momčadi Donje Blatnice te je ova utakmica registrirana službenim rezultatom u korist momčadi Donjih Hamzića.

U prvoj utakmici večeri Krehin Gradac i Gornji Hamzići odigrali su neodlučeno 3:3, no to nije bilo dovoljno Gornjim Hamzićima za plasman u sljedeću fazu natjecanja jer je i utakmica između Dragićine i Gradnića završila remijem (2:2).

Uz ovakve rezultate posljednje večeri kao trećeplasirana momčad skupine D natjecanje u osmini finala nastavit će momčad Gradnića, koja ima isti broj bodova kao i Gornji Hamzići, ali ima pobjedu iz ogleda ove dvije momčadi.

Natjecanje u skupini A s po devet osvojenih bodova završili su Bijakovići, Donji Hamzići i Gornja Blatnica. Uzimajući u obzir međusobne omjere ovih momčadi, prvo mjesto osvojili su Bijakovići, drugo mjesto Donji Hamzići, dok je Gornja Blatnica trećeplasirana.

MNL MZ općine Čitluk nastavlja se u Krehin Gracu, gdje će se u nedjelju i ponedjeljak odigrati utakmice osmine finala.

Parovi osmine finala:

Nedjelja, 31.07.2022. – Krehin Gradac –
21 sat, Donji Hamzići – Donji Veliki Ograđenik
22 sata, Biletići – Gradnići

Ponedjeljak, 01.08.2022. – Krehin Gradac –
21 sat, Dobro Selo – Gornja Blatnica
22 sata, Dragićina – Čitluk Grad

Rezultati sinoć odigranih utakmica:

Krehin Gradac – Gornji Hamzići 3:3 (1:1)
1:0 Matej Pehar (Z) 9′, 1:1 Ivan Prusina 17′, 2:1 Josip Jozić 23′, 2:2 Stipe Aralo 24′, 2:3 Gojko Korać 37′, 3:3 Matej Pehar (Z) 39′.

Dragićina – Gradnići 2:2 (1:2)
0:1 Ivan Prskalo 3′, 1:1 Vinko Prusina 3′, 1:2 Ivan Prskalo 18′, 2.2 Vinko Prusina 26.

Donji Hamzići – Donja Blatnica 5:0 (p.f.)

Skupina A
1. Bijakovići 4 301 20:11 +9 9
2. Donji Hamzići 4 301 19:6 +13 9
3. Gornja Blatnica 4 301 12:11 +1 9
4. Potpolje 4 103 12:20 -8 3
5. Donja Blatnica 4 004 7:22 -15 0

Skupina B
1. Gornji Ograđenici 4 310 16:7 +9 10
2. Dobro Selo 4 301 12:8 +4 9
3. Donji Veliki Ograđenik 4 211 17:11 +6 7
4. Čalići 4 103 8:14 -6 3
5. Služanj 4 004 9:22 -13 0

Skupina C
1. Međugorje 4 310 27:14 +13 10
2. Biletići 4 310 23:12 +11 10
3. Čitluk Grad 4 302 21:18 +3 6
4. Blizanci 4 103 11:24 -13 3
5. Čerin 4 004 9:23 -14 0

Skupina D
1. Krehin Gradac 4 310 23:11 +12 10
2. Dragićina 4 211 24:18 +6 7
3. Gradnići 4 112 7:10 -3 4
4. Gornji Hamzići 4 112 13:16 -3 4
5. Čitluk Selo 4 103 9:21 -12 3

Citluk.ba

Podijeli objavu