Naslovnica SPORT Gornji Ograđenici i Međugorje prvi četvrtfinalisti

Gornji Ograđenici i Međugorje prvi četvrtfinalisti

Podijeli objavu

Momčadi Gornjih Ograđenika i Međugorja prvi su četvrtfinalisti „Malonogometne lige mjesnih zajednica općine Čitluk – Brotnjo 2022.“.

Gornji Ograđenici su sinoć odigrali s Donjim Velikim Ograđenikom 3:3, što je Gornjim Ograđenicima bilo dovoljno za prvo mjesto, dok je Donji Veliki Ograđenik nakon sinoćnjeg remija osvojio treće mjesto u skupini B.

Plasman u osminu finala iz skupine B izborila je i momčad Dobrog Sela koja je sinoć, uz tri pogotka Jure Šaravanje, svladala Čaliće 3:1.

Prvo mjesto u skupine C osvojila je momčad Međugorja. Međugorje je sinoć pobijedilo Čitluk Grad 6:4, nakon čega je Međugorje izborilo plasman u četvrtfinale, a Čitluk Grad osminu finala sa trećeg mjesta skupine C. Kao drugoplasirana momčad iz ove skupine sudionik osmine finala bit će momčad Biletića.

U sinoćnjem bogatom natjecateljskom programu Blizanci su upisali pobjedu nad Čerinom 1:4, dok su Bijakovići pobijedili Potpolje 5:2. Blizanci su tako pobjedom zaključili nastup u skupini C, a rasplet u skupini A bit će poznat nakon večerašnjih utakmica.

– Petak, 29.07.2022. – DONJI VELIKI OGRAĐENIK –
20 sati – KREHIN GRADAC – GORNJI HAMZIĆI
21 sat – DRAGIĆINA – GRADNIĆI
22 sata – DONJI HAMZIĆI – DONJA BLATNICA

Dobro Selo – Čalići 3:1 (1:1)
1:0 Jure Šaravanja 11’, 1:1 Mateo Musa 14’, 2:1 Jure Šaravanja 33’, 3:1 Jure Šaravanja 40’.

Čerin – Blizanci 1:4 (0:1)
0:1 Tomislav Kordić 6’, 0:2 Borna Ljolje 28’, 0:3 Tomislav Kordić 35’, 0:4 Josip Kordić 37’, 1:4 Branimir Musa 39’.

Gornji Ograđenici – Donji Veliki Ograđenik 3:3 (2:0)
1:0 Franjo Lesko 12’, 2:0 Josip Pehar 14’, 3:0 Mateo Vlaho 27’, 3:1 Marko Milićević 30’, 3:2 Stipe Soče 35’, 3:3 Marko Milićević 39’.

Međugorje – Čitluk Grad 6:4 (3:1)
1:0 Ante Čilić 9’, 2:0 Marko Vlaho 13’, 3:0 Ante Čilić 16’, 3:1 Marko Grgić 18’, 4:1 Velimir Vasilj 23’, 4:2 Matej Rozić 25’, 4:3 Matej Rozić 33’, 5:3 Marko Vlaho 35’, 5:4 Ivan Soče 37’, 6:4 Ante Čilić 40’.

Bijakovići – Potpolje 5:2 (1:1)
1:0 Šimun Jerković 6’, 1:1 Karlo Odak 11’, 2:1 Franko Gugić 28’, 2:2 Ante Ostojić 34’, 3:2 Ivan Ostojić 38’, 4:2 Franko Gugić 39’, 5:2 Šimun Jerković 39’.

Skupina A
1. Bijakovići 4 301 20:11 +9 9
2. Gornja Blatnica 4 301 12:11 +1 9
3. Donji Hamzići 3 201 14:6 +8 6
4. Potpolje 4 103 12:20 -8 3
5. Donja Blatnica 3 003 7:17 -10 0

Skupina B
1. Gornji Ograđenici 4 310 16:7 +9 10
2. Dobro Selo 4 301 12:8 +4 9
3. Donji Veliki Ograđenik 4 211 17:11 +6 7
4. Čalići 4 103 8:14 -6 3
5. Služanj 4 004 9:22 -13 0

Skupina C
1. Međugorje 4 310 27:14 +13 10
2. Biletići 4 310 23:12 +11 10
3. Čitluk Grad 4 301 21:18 +3 6
4. Blizanci 4 103 11:24 -13 3
5. Čerin 4 004 9:23 -14 0

Skupina D
1. Krehin Gradac 3 300 20:8 +12 9
2. Dragićina 3 201 22:16 +6 6
3. Gornji Hamzići 3 102 10:13 -3 3
4. Gradnići 3 102 5:8 -3 3
5. Čitluk Selo 4 103 9:21 -12 3

*Prikazane ljestvice su neslužbene

Citluk.ba

 

Podijeli objavu