Naslovnica ZANIMLJIVOSTI TV program RTV Herceg Bosne do 22. ožujka

    TV program RTV Herceg Bosne do 22. ožujka

    Podijeli objavu

    Novinari RTV Herceg Bosne svaki dan u vaše domove donose niz zanimljivih sadržaja. Tu su i brojni drugi sadržaji koje nudimo našim gledateljima. Evo što vam RTV Herceg Bosna donosi idućega tjedna.

     

    Utorak (17. ožujak)

    1:00 Info kanal
    14:55 Popcorn (R)
    15:20 S ekspedicionistom po svijetu ep. 12
    15:48 Automagazin (R)
    16:15 Argumenti
    17:00 Vijesti
    17:15 Korijeni promjena
    17:42 Slatka kuharica (R)
    18:05 Dolina sunca ep.14 (R)
    18:50 Jelovnici izgubljenog vremena: Gastronomska šetnja Korčulom
    19:20 Mišo i Robin
    19:30 Dnevnik
    20:05 Trebižat – priča o jednoj vodi i jednom narodu
    21:00 Dolina sunca ep.15
    21:45 Dnevnik
    22:15 Argumenti (R)
    23:05 Krešimir Keta Bandić (R)

    Srijeda (18. ožujak)

    1:00 Info kanal
    14:50 S ekspedicionistom po svijetu ep.13
    15:15 Jelovnici izgubljenog vremena: Gastronomska šetnja Korčulom
    15:45 ICTV
    16:15 Argumenti
    17:00 Vijesti
    17:15 Trebižat – priča o jednoj vodi i jednom narodu (R)
    18:05 Dolina sunca ep.15 (R)
    18:55 Novi milenij
    19:20 Mišo i Robin
    19:30 Dnevnik
    20:05 Hrvatski kraljevi: Rex Chroatorum (4/7)
    21:00 Dolina sunca ep.16
    21:45 Dnevnik

    Četvrtak (19.ožujak)

    1:00 Info kanal
    15:00 Dom na kvadrat
    15:25 S ekspedicionistom po svijetu ep.14
    15:50 Popcorn (R)
    16:15 Argumenti
    17:00 Vijesti
    17:15 Hrvatski kraljevi: Rex Chroatorum (4/7) (R)
    18:00 Dolina sunca ep.16 (R)
    18:50 Jelovnici izgubljenog vremena: Grdobina iz podmorja
    19:20 Mišo i Robin
    19:30 Dnevnik
    20:03 Glas naroda ep.03
    20:35 Popcorn
    21:00 Dolina sunca 17. epizoda
    21:45 Dnevnik
    22:15 Popcorn (R)
    22:45 Argumenti (R)
    23:45 Popcorn (R)

    Petak (20. ožujak)

    1:00 Info kanal
    15:00 S ekspedicionistom po svijetu ep.15
    15:35 Novi milenij (R)
    16:05 Portret prvaka (R)
    17:00 Vijesti
    17:15 Jelovnici izgubljenog vremena: Grdobina iz podmorja (R)
    17:35 Glas naroda ep.03 (R)
    18:05 Dolina sunca ep.17 (R)
    18:50 Kratki rezovi
    19:20 Mišo i Robin
    19:30 Dnevnik
    20:05 Jugoslovenske tajne službe ep.03
    21:00 Dolina sunca ep.18
    21:45 Dnevnik
    22:15 Kratki rezovi (R)

    Subota (21. ožujak)

    1:00 Info kanal

    15:40 Košarka: Zrinjski – Bratunac, snimka utakmice
    17:05 Jugoslovenske tajne službe ep.03(R)
    18:05 Dolina sunca ep.18 (R)
    18:50 Popcorn (R)
    19:20 Mišo i Robin
    19:30 Dnevnik
    20:05 Zrcalo tjedna
    21:05 Dolina sunca ep.19
    22:35 Dnevnik (R)
    23:05 Zrcalo tjedna (R)

    Nedjelja (22. ožujak)

    1:00 Info kanal
    14:50 Nogomet: Zrinjski – Tuzla City
    16:30 Krešimir Keta Bandić (R)
    17:15 Zrcalo tjedna (R)
    18:00 Dolina sunca ep.19 (R)
    18:50 Kratki rezovi (R)
    19:20 Mišo i Robin
    19:30 Dnevnik
    20:00 Dokumentarni film
    21:00 Dolina sunca ep.20
    21:45 Dnevnik
    22:15 HKUD Luke Čapljina 2020, koncert

    RTV-HB.com

    Podijeli objavu