Naslovnica Obavijesti Obavijest za korisnike usluga Hrvatske pošte Mostar

Obavijest za korisnike usluga Hrvatske pošte Mostar

Podijeli objavu

U proteklom razdoblju došlo je do izmjena naziva ulica i označavanja objekata brojevima  u našoj Općini.

U skladu s tim, obveza je svih građana da se obrate davateljima usluga (telekomi, elektroprivreda, banke, komunalne usluge…) radi izmjene adrese na njihovim računima ili pošiljkama.

Kako su ispunjeni preduvjeti u našoj općini, odnosno imamo nazivlje i numeraciju ulica, prema članku 25. Zakona o poštanskom prometu BiH, poštanska pošiljka ne može biti uručena u roku ako se radi o netočnoj ili nepotpunoj adresi primatelja.

Zbog svega navedenog pozivamo Vas da u što kraćem roku u poslovnicama davatelja usluga (telekomi, elektroprivreda, banke, komunalne usluge…) podnesete zahtjev za izmjenom adrese te time omogućite kvalitetno i pravovremeno dostavljanje poštanskih pošiljaka.

Brotnjo.info

Podijeli objavu