Naslovnica SPORT Matej Pehar vodeći na listi strijelaca MNL MZ općine Čitluk

Matej Pehar vodeći na listi strijelaca MNL MZ općine Čitluk

Podijeli objavu

Nakon što je sinoć postigao šest pogodaka u utakmici protiv Vionice, Matej Pehar preuzeo je vodeće mjesto na listi strijelaca MNL MZ općine Čitluk „Brotnjo 2019“. Pehar je u dva nastupa postigao osam pogodaka, a u oba nastupa Krehin Gradac upisao je pobjede. U sinoćnjoj utakmici Gradac je s visokih 12:0 nadigrao Vionicu.

Do uvjerljive pobjede sinoć su došli i Gornji Ograđenici za koje su Franjo Sušac i Antonio Milićević postigli po hat-trick u pobjedi 10:0 nad Potpoljem.
Spomenute utakmice odigrale su ekipe iz skupine D i za razliku od ovih utakmica, preostale dvije utakmice odigrane u Gornjoj Blatnici bile su mnogo uzbudljivije i s više rezultatskih preokreta.

Tako su Gornji Hamzići sinoć pobijedili Biletiće 7:6. U prvom poluvremenu Gornji Hamzići poveli su 3:1, no Biletići su se nakon pet minuta igre u drugom poluvremenu vratili u igru i došli do izjednačenja (4:4). Nakon izjednačenja, Gornji Hamzići su ponovno došli do prednosti koju ovaj put nisu ispuštali do kraja utakmice.

Zanimljivu utakmicu odigrale su i dvije Blatnice, a pobjedu je odnijela ekipa Donje Blatnice. Gornja Blatnica je na svom terenu protiv susjeda uspjela povesti 3:1, ali Donja Blatnica je, za razliku od prvog nastupa u ligi, sinoć odigrala odlično drugo poluvrijeme i sa četiri gola u nizu došla do nedostižne prednosti. Utakmica između Gornje Blatnice i Donje Blatnice završila je rezultatom 4:5.

MNL MZ općine Čitluk nastavlja se večeras u Gornjoj Blatnic, a natjecateljski program počinje u 20.15 sati.

Gornji Hamzići – Biletići 7:6 (3:1)
1:0 Ronald Korać 5′, 2:0 Stipe Aralo 10′, 3:0 Stipe Aralo 17′, 3:1 Jure Bevanda 19′, 3:2 Toni Ćorić 21′, 4:2 Ronald Korać 24′, 4:3 Ivo Bevanda 33′, 4:4 Antonio Prusina 34′, 5:4 Gojko Korać 37′, 6:4 Gojko Korać 38′, 6:5 Jure Bevanda 39′, 7:5 Stipe Aralo 39′, 7:6 Jure Bevanda 40′.

Vionica – Krehin Gradac 0:12 (0:5)
0:1 Matej Pehar (Z) 4′, 0:2 Matej Pehar (Z) 7′, 0:3 Silvio Dujmović 9′. 0:4 Luka Dujmović 12′, 0:5 Matej Pehar (Z) 15′, 0:6 Matej Pehar (Z) 25′, 0:7 Matej Pehar (Z) 27′, 0:8 Marko Filipović 30′, 0:9 Antonio Vasilj 33′, 0:10 Marko Filipović 34′, 0:11 Matej Pehar (P) 35′, 0:12 Matej Pehar (Z) 38′.

Gornja Blatnica – Donja Blatnica 4:5 (3:1)
1:0 Darko Puljić 4′, 1:1 Davor Gagro 9′, 2:1 Darko Puljić 15′, 3:1 Marin Kvesić 18′, 3:2 Davor Gagro 27′, 3:3 Tomislav Sušac 33′, 3:4 Pavo Galić 38′, 3:5 Tomislav Sušac 39′, 4:5 Danijel Kvesić 40′.

Gornji Ograđenici – Potpolje 10:0 (1:0)
1:0 Branimir Odak 9′, 2:0 Antonio Milićević 23′, 3:0 Franjo Sušac 24′, 4:0 Franjo Sušac 25′, 5:0 Franjo Sušac 31′, 6:0 Antonio Milićević 31′, 7:0 Ivan Vlaho 35′, 8:0 Ivan Gagro 37′, 9:0 Ante Odak 38′, 10:0 Antonio Milićević 40′.