Naslovnica ZANIMLJIVOSTI Dani europskog naslijeđa – Čitlučke škole osvojile nagrade

  Dani europskog naslijeđa – Čitlučke škole osvojile nagrade

  Podijeli objavu

  Ovih dana se, pod pokroviteljstvom Federalnog ministarstva kulture, znanosti i sporta, u Sarajevu održala manifestacija Dani europskog naslijeđa na kojoj su, među brojnim sudionicima, sudjelovali i predstavnici naših škola: OŠ fra Didaka Buntića i Srednje škole dr. fra Slavka Barbarića.

  Naši učenici su pokazali izuzetan talent i ljubav prema svojim precima i korijenima, a to na ovom hvale vrijednom natjecanju nije prošlo nezapaženo.

  Učenici OŠ fra Didaka Buntića pod mentorstvom prof. Božane Bevanda i prof. Žarka Milićevića predstavili su svoj dokumentaristički rad pod nazivom “Brotnjo, tvoje ime se čuva” i osvojili 1. mjesto. Školu su predstavljali učenici 9.a razreda Karla Tolj i Dane Šarac.

  Učenica SŠ dr. fra Slavka Barbarića, Petra Miletić, polaznica 3.1 razreda, pod budnim okom svoje mentorice prof. Ilijane Sušac, predstavila je svoj literarni rad pod nazivom “Djedova kuća” te je osvojila visoko 3. mjesto.

  Ovim putem čestitamo našim marljivim i nadarenim učenicima, kao i njihovim mentorima na osvojenim nagradama i uspješnoj promidžbi našeg Brotnja u Sarajevu.

  Djeca trebaju znati tko su i gdje su im korijeni, a naša djeca se svojim korijenima ponose i dobro znaju gdje pripadaju. Bravo!

  Citluk.ba

  Podijeli objavu