Naslovnica SPORT Održan 17. Memorijal Bože Gagro

Održan 17. Memorijal Bože Gagro

Podijeli objavu

Jučer je u Čitluku održan 17. Memorijal Bože Gagro. Međunarodni atletski memorijal organizirao je Atletski klub Brotnjo, a na Memorijalu je nastupilo 19 atletskih klubova iz BiH i Hrvatske sa približno 400 natjecatelja.

Na početku natjecanja sve natjecatelje pozdravio je i poželio im mnogo uspjeha Predrag Smoljan, predsjednik Organizacijskog odbora, koji je također čestitao organizatorima na organizaciji dugovječnog i jako kvalitetnog atletskog memorijala.

Natjecanje se odvijalo u 44 atletske discipline (22 za žene i 22 za muškarce) u svim uzrasnim kategorijama, uz što svako valja izdvojiti memorijalnu disciplinu, skok u dalj za seniore i seniorke.

Pobjede u memorijalnoj disciplini odnijeli su Emina Omanović iz A.K. Sarajevo te Luka Ćurković iz A.K. Brotnjo.

Pobjednici u svim disciplinama:

– limači i limačice 2015. i mlađi
60m – Nora Begović – Dubronik, Dubrovnik
60m – Duje Stanić – ASK, Split

– limači i limačice 2014. god.
60m – Ilma Nuhanović – Vogošća, Vogošća
60m – Emin Arifaj – Zenica, Zenica

– limači i limačice 2013. god.
60m – Ana Nožić – Trebinje, Trebinje
60m – Aron Duored – Novi grad, Sarajevo
200m – Lana Kandić – Leotar, Treninje
200m – Andrija Rozić – Škola atletike Mostar

– cicibani i cicibanke 2011. i 2012.
60m – Srna Danojlić – Leotar, Trebinje
60m – Naser Škaljić – Dubrovnik
200m – Srna Danojlić – Leotar, Trebinje
200m – Almir Osmanović, Vogošća, Vogošća
Vortex – Luna Županović – Dubrovnik, Dubrovnik
Vortex – Naser Škaljić – Dubrovnik, Dubrovnik


– pioniri i pionirke 2009. i 2010.

60m – Sara Mijanović – Leotar, Trebinje
60m – Nedžib Šehić – Vogošća, Vogošća
300m – Mara Nožica – Trebinje, Trebinje
300m – Vasilije Kovač – Škola atletike Mostar
Skok u dalj – Emina Đulić – Škola atletike Mostar
Skok u dalj – Daris Trnka – Novi Grad, Sarajevo
Vis – Amna Veljan – Sarajevo, Sarajevo
Vis – Vasja Rebac – Leotar, Trebinje
Kugla – Kanita Brka – Zenica, Zenica
Kugla – Davud Alić – Zenica, Zenica
4x100m Pionirke – ASK , Split
4x100m Poniri – A.K. Dubrovnik

– dječaci i djevojčice 2007. i 2008.
60m – Renea Karlović – Sarajevo, Sarajevo
60m – Eden Čabro – Zenica, Zenica
300m – Ema Mešković – Sloboda- Tehnograd, Tuzla
300m – Eden Čabro – Zenica, Zenica
Skok u dalj – Emilija Pikić – Trebinje, Trebinje
Skok u dalj – Kan Tufegdžić – Sarajevo, Sarajevo
4x100m – Djevojčice – A.K. Brotnjo – Čitluk
4x100m – Dječaci – A.K. Zenica – Zenica


– mlađi juniori i juniorke 2005. i 2006.

60m – Ishak Kurić – Sarajevo, Sarajevo
60m – Ana Macan – Dubrovnik, Dubrovnik
600m – Ivan Urošević Ruben – Dubrovnik
600m – Elma Hasanbašić – Sloboda- Tehnograd, Tuzla
Kugla – Kan Tufegdžić – Sarajevo, Sarajevo
Kugla – Dženisa Gusinac – Sarajevo, Sarajevo

– seniori i seniorke
Troskok – Dora Marić – Sarajevo, Sarajevo
Troskok – Filip Kozina – Brotnjo, Čitluk
Skok u dalj – Emina Omanović – Sarajevo, Sarajevo
Skok u dalj – Luka Ćurković – Brotnjo, Čitluk

Citluk.ba

Podijeli objavu