Naslovnica SPORT MNL Brotnjo 2022.: Međugorje, Donji Veliki Ograđenik, Biletići i Gornji Ograđenici upisali...

MNL Brotnjo 2022.: Međugorje, Donji Veliki Ograđenik, Biletići i Gornji Ograđenici upisali vrijedne pobjede

Podijeli objavu

Momčad mjesne zajednice Međugorje sinoć je u Donjim Hamzićima svladala momčad mjesne zajednice Čerin rezultatom 8:3. Za momčad Međugorja ovo je jako značajna pobjeda u borbi za vodeće mjesto u skupini C, a važnu pobjedu sinoć je upisala i mlada momčad MZ Donji Veliki Ograđenik.

Donji Veliki Ograđenik u drugoj utakmici večeri pobijedio je Služan 7:4, kojem je ovo bio posljednji nastup u ovogodišnjoj Ligi.

U jako kvalitetno i uzbudljivoj utakmici Biletići su svladali Čitluk Grad 5:4, a ogled jako kvalitetnih momčadi odlučen je u samoj završnici.

Momčad Gornjih Ograđenika sinoć je ponovno bila na visini zadatka te je, nakon pobjede nad Čalićima 5:2, zauzela prvo mjesto u skupini B, koje će moći potvrditi u četvrtom nastupu.

Međugorje – Čerin 8:3 (4:2)
1:0 Ante Čilić 9’, 2:0 Ante Čilić 11’, 2:1 Pero Pinjuh 12’, 3:1 Ante Čilić 15’, 4:1 Ante Dodig 16’, 4:2 Branimir Musa 20’, 5:2 Ante Dodig 26’, 6:2 Ronaldo Šego 28’, 7:2 Ante Čilić 31’, 7:3 Luka Sušac 37’, 8:3 Rafael Ostojić 38’.

Donji Veliki Ograđenik – Služanj 7:4 (3:2)
1:0 Matej Milićević 8’, 2:0 Matej Milićević 11’, 3:0 Stipe Soče 12’, 3:1 Luka Lesko 16’, 3:2 Ivan Turudić 18’, 4:2 Petar Milićević 23’, 5:3 Matej Milićević 30’, 6:2 Petar Milićević 35’, 7:2 Petar Milićević 36’, 7:3 Luka Lesko 39’, 7:4 Mateo Juka 40’.

Biletići – Čitluk Grad 5:4 (1:1)
0:1 Vinko Beljo 3’, 1:1 Jure Bevanda 13’, 1:2 Drago Milićević 21’, 2:2 Antonio Prusina 23’, 3:2 Robert Karačić 27’, 4:2 Jure Bevanda 30’, 4:3 Ivan Soče 33’, 4:4 Ivan Soče 34’, 5:4 Roberto Bevanda 38’.

Čalići – Gornji Ograđenici 2:5 (0:3)
0:1 Antonio Milićević 8’, 0:2 Marko Džida 13’, 0:3 Antonio Milićević 20’, 1:3 Jure Musa 26’, 2:3 Mateo Musa 28’, 2:4 Marko Džida 36’, 2:5 Marko Džida 40’.

Do završetka natjecanja po skupinama preostala su još dva dana, nakon čega će biti poznato tko će izboriti plasman u daljnje natjecanje.

– Srijeda, 27.07.2022. – DONJI HAMZIĆI –
20,00 sati – KREHIN GRADAC – GORNJI HAMZIĆI
21,00 sat – DRAGIĆINA – GRADNIĆI
22,00 sata – DONJI HAMZIĆI – DONJA BLATNICA
23,00 sata – BIJAKOVIĆI – POTPOLJE

Skupina A
1. Gornja Blatnica 4 301 12:11 1 9
2. Donji Hamzići 3 201 14:6 +8 6
3. Bijakovići 3 201 15:9 +6 6
4. Potpolje 3 102 10:15 -5 3
5. Donja Blatnica 3 003 7:17 -10 0

Skupina B
1. Gornji Ograđenici 3 300 13:4 +9 9
2. Donji Veliki Ograđenik 3 201 14:8 +6 6
3. Dobro Selo 3 201 9:7 +2 6
4. Čalići 3 102 7:11 -4 3
5. Služanj 4 004 9:22 -13 0

Skupina C
1. Biletići 4 310 23:12 +11 10
2. Međugorje 3 210 21:10 +11 7
3. Čitluk Grad 3 201 17:12 +5 6
4. Čerin 3 003 8:19 -11 0
5. Blizanci 3 003 7:23 -16 0

Skupina D
1. Krehin Gradac 3 300 20:8 +12 9
2. Dragićina 3 201 22:16 +6 6
3. Gornji Hamzići 3 102 10:13 -3 3
4. Gradnići 3 102 5:8 -3 3
5. Čitluk Selo 4 103 9:21 -12 3

*Prikazane ljestvice su neslužbene

Citluk.ba

Podijeli objavu