Naslovnica SPORT Brotnjo na domaćem terenu slavilo protiv Stoca

Brotnjo na domaćem terenu slavilo protiv Stoca

Podijeli objavu

HNK Brotnjo jučer je na Barama slavio zasluženu pobjedu nad HNK Stolac. Utakmica 18. kola Druge lige FBiH – skupina Jug završila je pobjedom Čitlučana 3:1.

Domaću momčad u vodstvo je u 8. minuti doveo Josip Ereiz, dok je Marino Sabljić u 44. minuti povisio na 2:0 poslavši loptu u mrežu Stoca izravno iz kornera.

U drugom poluvremenu Sabljić se ponovno upisao u strijelce. I drugi Sabljićev pogodak bio je atraktivan, a za 3:0 krilni napadač Brotnja pogodio je prevarivši vratara Stoca odmjerenim lob udarcem.

Ivan Kajo Marić u samoj završnici postigao je pogodak za konačnih HNK Brotnjo – HNK Stolac 3:1.

Odličnom momčadskom igrom HNK Brotnjo je došao do ove pobjede i tri nova boda, a momčad Brotnja s klupe je vodio pomoćni trener Matej Rozić jer glavni trener Vladimir Vasilj nije mogao biti na klupi zbog obveza.