Naslovnica SPORT Biletići i Krehin Gradac plasirali se u četvrtfinale

Biletići i Krehin Gradac plasirali se u četvrtfinale

Podijeli objavu

Sinoć je u Donjim Hamzićima završeno natjecanje u skupini B MNL MZ općine Čitluk „Brotnjo 2021“ iz koje se branitelj naslova prvaka, momčad Krehin Graca izravno plasirala u četvrtfinale.

Krehin Gradac je sinoć pobijedio Gradniće, koji će natjecanje nastaviti u osmini finala kao drugoplasirana momčad iz skupine B, dok se Potpolje u osminu finala plasiralo kao trećeplasirana momčad. Treće mjesto Potpolje je potvrdilo pobjedom nad Donjom Blatnicom.

Momčad Biletića sinoć je pobijedila Služanj i s maksimalnim brojem bodova osvojila prvo mjesto u skupini C. Bijakovići su drugoplasirani u skupini C, a konačan rasplet u ovoj skupini bit će poznat nakon večerašnje utakmice Blizanaca i Donjeg Velikog Ograđenika.

Večeras ćemo doznati konačni plasman i u skupinama A i D.

Čalići su sinoć svoj nastup u skupini zaključili pobjedom protiv Gornje Blatnice i u skupini A je još preostala utakmica između Dragićine i Čitluk Sela, u kojoj će Dragićina tražiti izravan plasman u četvrtfinale.

Četiri momčadi iz skupine D večeras će na teren u Donjim Hamzićima i sve imaju šanse za plasman u daljnje natjecanje.

Biletići – Služanj 6:3 (3:2)
1:0 Roberto Bevanda 5′, 2:0 Jure Bevanda 6′, 3:0 Danijel Karačić 7′, 3:1 Mateo Juka 8′, 3:2 Zdenko Turudić 18′, 4:2 Roberto Bevanda 24′, 5:2 Tomislav Prusina 27′, 5:3 Filip Turudić 36′, 6:3 Karlo Karačić 40′.

Čalići – Gornja Blatnica 4:1 (1:1)
0:1 Marin Kvesić 12′, 1:1 Martin Musa 20′, 2:1 Pero Sušac 24′, 3:1 Ivan Sabljić 39′, 4:1 Martin Musa 40′.

Gradnići – Krehin Gradac 2:7 (1:4)
1:0 ag Silvio Dujmović 3′, 1:1 Matej Pehar (Z) 11′, 1:2 Matej Pehar (P) 15′, 1:3 Matej Pehar (P)18′, 1:4 Silvio Dujmović 19′, 1:5 Matej Pehar (Z) 22′, 1:6 Matej Pehar (Z) 26′, 1:7 Matej Pehar (Z) 30′, 2:7 Ivan Pehar 35′.

Donja Blatnica – Potpolje 2:4 (1:2)
1:0 Marin Galić 5′, 1:1 Ante Ostojić 12′, 1:2 Karlo Odak 20′, 2:2 Tomislav Sušac (D) 31′, 2:3 Perica Ostojić 39′, 2:4 Ivan Zelenika 40′.

Skupina A
1. Čalići 4 301 13:6 +7 9
2. Gornji Ograđenici 4 301 11:8 +3 9
3. Dragićina 3 201 13:7 +6 6
4. Gornja Blatnica 4 103 7:12 -5 3
5. Čitluk Selo 3 003 3:14 -11 0

Skupina B
1. Krehin Gradac 3 210 16:10 +6 7
2. Gradnići 3 201 6:8 -2 6
3. Potpolje 3 111 9:8 +1 4
4. Donja Blatnica 3 003 6:11 -5 0

Skupina C
1. Biletići 4 400 22:9 +13 12
2. Bijakovići 4 211 12:12 0 7
3. Služanj 4 031 13:16 -3 3
4. D.V.Ograđenik 3 012 4:6 -2 1
5. Blizanci 3 012 9:17 -8 1

Skupina D
1. Međugorje 2 200 9:5 +4 6
2. Donji Hamzići 2 101 5:4 +1 3
3. Gornji Hamzići 2 101 7:9 -2 3
4. Dobro Selo 2 002 2:5 -3 0

Prikazane ljestvice još su neslužbene jer prilikom njihove izrade nije primjenjivano pravilo međusobnog omjera.

Citluk.ba

Podijeli objavu