Naslovnica Obavijesti Raspored programa RTV Herceg Bosne za ovaj tjedan

Raspored programa RTV Herceg Bosne za ovaj tjedan

Podijeli objavu

RTV Herceg Bosne svaki dan emirita nekoliko sati live programa. Naglasak je na stanju oko koronavirusa, a što još možete pogledati ovaj tjedan u programu ove televizije pogledajte u nastavku.

 

 

Ponedjeljak

1:00 Info kanal
9:43 Pričam ti priču
9:52 Crtani film
10:00 SUM TV ŠKOLA 1. Razred
10:30 SUM TV ŠKOLA 2. Razred
11:00 SUM TV ŠKOLA 3. Razred
11:30 SUM TV ŠKOLA 4. Razred
12:00 SUM TV ŠKOLA 5. Razred
13:00 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, prijenos
14:50 Beatfactory
15:20 S ekspedicionistom po svijetu ep. 26
15:45 Auto moto nautic vision
16:15 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, snimak
17:00 Sveta misa, prijenos
17:30 Bolnica incognito (R)
18:30 Dolina sunca ep.27 (R)
19:20 Mišo i Robin
19:30 Dnevnik
20:05 Zvjezdani glasnik Galileo Galilei
21:23 Dolina sunca ep.28
22:05 Dnevnik
22:40 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, snimak
23:00 Sveta misa, snimak

Utorak

1:00 Info kanal
9:43 Pričam ti priču
9:52 Crtani film
10:00 SUM TV ŠKOLA 1. Razred
10:30 SUM TV ŠKOLA 2. Razred
11:00 SUM TV ŠKOLA 3. Razred
11:30 SUM TV ŠKOLA 4. Razred
12:00 SUM TV ŠKOLA 5. Razred
13:00 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, prijenos
14:30 S ekspedicionistom po svijetu ep. 28
14:55 Zvjezdani glasnik Galileo Galilei (R)
16:15 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, snimak
17:00 Sveta misa, prijenos
17:30 Slatka kuharica ep.06
18:05 Dolina sunca ep.28 (R)
18:50 Jelovnici izgubljenog vremena: Igre od soli i ribe
19:20 Mišo i Robin
19:30 Dnevnik
20:05 Iz prve ruke
21:00 Dolina sunca ep.29
21:45 Dnevnik
22:15 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, snimak
23:00 Iz prve ruke (R)

Srijeda

1:00 Info kanal
9:43 Pričam ti priču
9:52 Crtani film
10:00 SUM TV ŠKOLA 1. Razred
10:30 SUM TV ŠKOLA 2. Razred
11:00 SUM TV ŠKOLA 3. Razred
11:30 SUM TV ŠKOLA 4. Razred
12:00 SUM TV ŠKOLA 5. Razred
13:00 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, prijenos
15:00 S ekspedicionistom po svijetu ep. 28
15:30 ICTV
15:53 Jelovnici izgubljenog vremena: Igre od soli i ribe (R)
16:15 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, snimak
17:00 Sveta misa, prijenos
17:30 Iz prve ruke (R)
18:25 Dolina sunca ep.29 (R)
19:20 Mišo i Robin
19:30 Dnevnik
20:05 Hrvatski kraljevi: Usponi i padovi (5/7)
21:00 Dolina sunca ep.30
21:45 Dnevnik
22:20 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, snimak
22:55 Novi milenij

Četvrtak

1:00 Info kanal
9:43 Pričam ti priču
9:52 Crtani film
10:00 SUM TV ŠKOLA 1. Razred
10:30 SUM TV ŠKOLA 2. Razred
11:00 SUM TV ŠKOLA 3. Razred
11:30 SUM TV ŠKOLA 4. Razred
12:00 SUM TV ŠKOLA 5. Razred
13:00 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, prijenos
15:25 S ekspedicionistom po svijetu ep.29
15:50 Popcorn (R)
16:15 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, snimak
17:00 Sveta misa, prijenos
17:30 Hrvatski kraljevi: Usponi i padovi (5/7)
18:30 Dolina sunca ep.30 (R)
19:20 Mišo i Robin
19:30 Dnevnik
20:03 Glas naroda ep.04
20:35 Jelovnici izgubljenog vremena: Izlet na sjever
21:00 Dolina sunca 31. epizoda
21:45 Dnevnik
22:20 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, snimak
22:45 Pod zvijezdama (R)

Petak

1:00 Info kanal
9:52 Crtani film
10:00 SUM TV Škola
10:30 SUM TV ŠKOLA 2. Razred
11:00 SUM TV ŠKOLA 3. Razred
11:30 SUM TV ŠKOLA 4. Razred
12:00 SUM TV ŠKOLA 5. Razred
13:00 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, prijenos
15:00 S ekspedicionistom po svijetu ep.30
15:45 Jelovnici izgubljenog vremena: Izlet na sjever (R)
16:15 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, snimak
17:00 Sveta misa, prijenos
17:35 Glas naroda ep.03 (R)
18:05 Dolina sunca ep.31 (R)
18:50 Kratki rezovi
19:20 Mišo i Robin
19:30 Dnevnik
20:05 Iz prve ruke
21:00 Dolina sunca ep.32
21:45 Dnevnik
22:20 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, snimak
22:50 Kratki rezovi (R)

Subota

1:00 Info kanal
13:00 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, prijenos
14:50 25. godišnjica ređenja biskupa Ratka Perića (R)
16:30 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, snimak
17:00 Sveta misa, prijenos
17:30 Kratki rezovi (R)
18:05 Dolina sunca ep.32 (R)
18:50 S ekspedicionistom po svijetu ep.31
19:20 Mišo i Robin
19:30 Dnevnik
20:05 Jugoslovenske tajne službe ep.05
21:00 Dolina sunca ep.33
21:45 Dnevnik (R)
22:20 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, snimak
22:55 Iz prve ruke (R)

Nedjelja

1:00 Info kanal
11:00 Sveta misa, prijenos
13:00 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, prijenos
13:30 Zvona dretelja (R)
15:00 S ekspedicionistom po svijetu ep.02 (R)
15:30 Košarka: Finale Kupa Herceg Bosne Čapljina-Široki
17:00 Sveta misa, snimka
17:30 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, snimak
18:00 Dolina sunca ep.33(R)
18:50 Kratki rezovi (R)
19:20 Mišo i Robin
19:30 Dnevnik
20:00 Dokumentarni film
21:00 Dolina sunca ep.34
21:45 Dnevnik
22:20 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, snimak
22:50 25. godišnjica ređenja biskupa Ratka Perića (R)

RTV-HB.com

Podijeli objavu