Naslovnica ZANIMLJIVOSTI Maro Bulić i Marija Sivrić na natjecanju iz engleskog jezika osvojili prvo...

  Maro Bulić i Marija Sivrić na natjecanju iz engleskog jezika osvojili prvo mjesto

  Podijeli objavu

  Jučer je u prostorijama Srednje prometne škole Mostar održano natjecanje iz engleskog jezika za učenike drugog razreda svih srednjih škola HNŽ-a.

  Za razliku od prethodnih godina, natjecanje je bilo prezentacijskog karaktera – učenici su imali priliku pokazati produktivne jezične vještine i prezentacijska umijeća na temu “Human interactions – good and bad sides of it”.

  Na školskom natjecanju za predstavnike Srednje škole dr. fra Slavka Barbarića odabrani Maro Bulić (II.1) i Marija Sivrić (II.3). Njih su se dvoje proteklih nekoliko dana intezivno pripremali za ovo natjecanje uz pomoć svojih mentorica – prof. Ivone Brkić i prof. Josipe Volarić. Njihova tema “Human interactions through music” oduševila je članove povjerenstva koji su im za njihovu izvedbu zasluženo dodijelili prvo mjesto.

  “Od srca čestitamo našim učenicima i njihovim profesoricama i ponosni smo što naši učenici već dugi niz godina na natjecanju iz engleskog jezika osvajaju prva mjesta” – poručeno je iz Srednje škole Čitluk.

  Podijeli objavu