Naslovnica DRUŠTVO Dan otvorenih vrata Srednje škole dr. fra Slavka Barbarića u Čitluku i...

Dan otvorenih vrata Srednje škole dr. fra Slavka Barbarića u Čitluku i predstavljanje novog zanimanje

Podijeli objavu

U srijedu, 8. svibnja 2019. od 11 sati u prostorijama Srednje škole dr.fra Slavka Barbarića u Čitluku održat će se Dan otvorenih vrata za učenike devetog razreda osnovnih škola iz naše općine koji će imati priliku pobliže se upoznati sa zanimanjima u našoj školi.

Ova škola od iduće školske godine nudi novo četverogodišnje strukovno zanimanje: ekonomist – poslovna informatika koje pruža izvrsnu osposbljenost za tržište rada kao i odličan temelj za nastavak obrazovanja na visokoškolskim ustanovama.

Smjer poslovna informatika, naglasak stavlja na informatiku kao osnovu tehničkog razvoja budući da živimo u dobu informatičkih znanosti.

Ovoga dana također će se održati sada već tradicionalni Sajam poduzeća za vježbu na kojem će učenici završnih razreda ekonomskog i turističkog smjera predstaviti svoja kreativna poduzeća. Sajmu će također nazočiti strukovne srednje škole iz naše županije.

Dobro nam došli!

Podijeli objavu