Naslovnica SPORT FOTO: Više od 500 atletičarki i atletičara nastupilo na Memorijalu Bože Gagro

FOTO: Više od 500 atletičarki i atletičara nastupilo na Memorijalu Bože Gagro

Podijeli objavu

U sklopu manifestacije Dani Berbe Grožđa, u organizaciji Atletskog kluba Brotnjo na stadionu Bare održan je dvanaesti po redu međunarodni atletski miting Memorijal Bože Gagro.

Na natjecanju su nastupila 22 atletska kluba iz regije koji su se natjecali u 22 discipline za žene i 21 disciplini za muškarce sa preko 500 djece i 800 startnih mjesta.
Festival dječje atletike imao je za cilj, kao što su iz Atletskog kluba Brotnjo i najavljivali, okupiti što više djece mlađeg uzrasta, ali je također ponudio i odlične rezultate u kojima su mogli uživati svi ljubitelji atletike.

Ovogodišnji međunarodni atletski miting u jednom svom dijelu održan je na obnovljenoj atletskoj stazi koju je obnovi Atletski klub Brotnjo, a u kvalitetu mladih atletičarki i atletičara došli su se uvjeriti izbornik bh muške reprezentacije Elvir Krehmić, predsjednik Hrvatskog atletskog saveza Ivan Veštić i brojni drugi.

Fotografije sa memorijala možete pogledati OVDJE.

Valja naglasit da su domaći atletičari i ove godine bili najuspješniju u memorijalnim disciplinama, skoku u dalj za seniorke i seniore, a uz ove rezultate donosimo Vam također i pobjednike u svim disciplinama i kategorijama:

– 60m Limačice 2010 i mlađi
1. Mara Nožica – Trebinje

– 60m Limači 2010 i mlađi
1. Ivan Džidić – Zrinjski

– 60m Limačice 2008 i 2009
1. Ema Mešković – Tuzla

– 60m Limači 2008 i 2009
1. Bartul Savić – ASK- Split

– 60m Cicibanke
1. Judita Dadić – ASK – Split

– 60m Cicibani
1. Bakir Masić – Tuzla

– 60m Pionirke
1. Nika Tomić ASK – Split

– 60m Pioniri
1. Eldim Zoronjić – Ilijaš

– 100m prepone Juniorke
1. Nikolina Ćaćić – Rogatica

– 100m Djevojčice
1. Alma Rasić – Teslić

– 100m Dječaci
1. Alen Odobašić – Sarajevo

– 100m Mlađe Juniorke
1. Anica Bartula – Sokolac

– 100m Mlađi Juniori
1. Amar Karaman – Novi Grad – Sarajevo

– 100m Seniorke
1. Marija Ivanković – Brotnjo

– 100m Seniori
1. Haris Bikić – Novi Grad – Sarajevo

– 4x100m Dječaci
1. Brotnjo

– 4x100m Djevojčice
1. ASK – Split

– 200m Limačice 2008 i 2009
1. Ema Mešković – Tuzla

– 200m Limači 2008 i 2009
1. Adijan Dujak – Zenica

– 400m Pionirke
1. Dea Petrović – ASK – Split

– 400m Pioniri
1. Blago Martinović – Brotnjo

– 600m Djevojčice
1. Džejna Vatrić – Sarajevo

– 600m Dječaci
1. Mirzet Abaz – Vogošća

– 400m Juniorke
1. Petra Cokarić – ASK – Splir

– 400m Juniori
1. Nikola Vašković – Vlasenica

– Troskok Juniorke
1. Ivana Prga – Brotnjo

– Troskok Juniori
1. Igor Rašić – Teslić

– Vortex Cicibanke
1. Marta MUsladin – Dubrovnik

– Vortex Cicibani
1. Nedim Džanić – Sarajevo

– Vortex Pionirke
1. Laura Žeravica – ASK – Split

– Vortex Pioniri
1. Veljko Prodan – Leotar

– Dalj Cicibanke
1. Marta Musladin – Dubrovnik

– Dalj Cicibani
1. Bakir Musić – Tuzla

– Dalj Pionirke
1. Daniela Jelić – Knin

– Dalj Pioniri
1. Luka Ćurković – Brotnjo

– Vis Mlađe Juniorke
1. Sara Lučić – Sokolac

– Vis Mlađi Juniori
1. Nikola Dolina – Leotar

– Dalj Djevojčice
1. Almina Rašić – Teslić

– Dalj Dječaci
1. Filip Kozina – Brotnjo

– Kugla Mlađe Juniorke
1. Binesa Memić – Sarajevo

– Kugla Mlađi Juniori
1. Ante Gagro – Brotnjo

– Dalj Seniorke
1. Marija Ivanković – Brotnjo

– Dalj Seniori
1. Ivan Gagro – Brotnjo