Naslovnica SPORT MNL Brotnjo 2017.: Pobjede Dobrog Sela, Biletića, Gornjih Ograđenika i Krehin Graca

MNL Brotnjo 2017.: Pobjede Dobrog Sela, Biletića, Gornjih Ograđenika i Krehin Graca

Podijeli objavu

Posljednje utakmice natjecanja po skupinama 15. MNL MZ općine Čitluk odigrane su sinoć na terenu SC Jakerovac u Krehin Gracu.

U izravnom ogledu za drugo mjesto u skupini B Dobro Selo pobijedilo je Donji Veliki Ograđenik 2:0, a nove pobjede također su upisali Biletići, Gornji Ograđenici i Krehin Gradac.

Natjecanje u MNL MZ općine Čitluk nastavlja se 2. kolovoza u Krehin Gracu utakmicama osmine finala, dok je četvrtfinale na rasporedu 4. kolovoza.

Biletići – Blizanci 8:4 (3:3)
0:1 Josip Gakić 5′, 1:1 Jure Bevanda 6′, 2:1 Danijel Prusina 7′, 3:1 Jure Bevanda 8′, 3:2 Tomislav Kordić 15′, 3:3 Josip Gakić 18′, 4:3 Tomislav Prusina 23′, 4:3 Ivo Bevanda 24′, 6:3 Jure Bevanda 26′, 7:3 Josip Bevanda 34′, 7:4 Josip Gakić 35′, 8:4 Jure Bevanda 40′.

Služanj – Gornji Ograđenici 2:7 (1:3)
0:1 Antonio Miličević 2′, 0:2 Josip Pehar 4′, 0:3 Ante Odak 9′, 1:3 Marko Petrović 19′, 1:4 Franjo Lesko 32′, 1:5 Ante Odak 32′, 1:6 Antonio Miličević 34′, 1:7 Franjo Sušac 35′, 2:7 Toni Turudić 40′.

Donji VelikiOgrađenik – Dobro Selo 0:2 (0:2)
0:1 Josip Pehar 9′, 0:2 Josip Pehar 12′.

Krehin Gradac – Gornja Blatnica 8:0 (3:0)
1:1 Matej Pehar 5′, 2:0 Blago Planinić 6′, 3:0 Matej Pehar 10′, 4:0 Matej Pehar 21′, 5:0 Matej Pehar 26′, 6:0 Matej Pehar (P) 33′, 7:0 Luka Dujmović 35′, 8:0 Antonio Vasilj 37′.

Parovi osmine finala:
20 sati, Gradnići – Donji Veliki Ograđenik
21 sat, Dobro Selo  – Tepčići
22 sata, Čerin – Bijakovići
23 sata, Međugorje – Gornji Ograđenici

Skupina A
1. Biletići 4 4-0-0 (31:9 +22) 12
2. Gradnići 4 2-1-1 (12:9 +3) 7
3. Tepčići 4 1-2-1 (18:18 0) 5
4. Donja Blatnica 4 1-1-2 (12:20 -8) 4
5. Blizanci 4 0-0-4 (9:26 -17) 0

Skupina B
1. Krehin Gradac – 4 4-0-0 (21:5 +16) 12
2. Dobro Selo – 4 3-0-1 (22:12 +10) 9
3. Donji Veliki Ograđenik – 4 2-0-2 (9:7 +2) 6
4. Gornji Hamzići – 4 1-0-3 (8:16 -8) 3
5. Gornja Blatnica – 4 0-0-4 (4:24 -20) 0

Skupina C
1. Dragićina 4 3-1-0 (17:6 +11) 10
2. Čerin 4 3-0-1 (14:8 +6) 9
3. Gornji Ograđenici 4 2-1-1 (17:11 +6) 7
4. Potpolje 4 1-0-3 (8:16 -8) 3
5. Služanj 4 0-0-4 (8:23 -15) 0

Skupina D
1. Donji Hamzići – 4 4-0-0 (16:3 +13) 12
2. Međugorje – 4 3-0-1 (21:7 +14) 9
3. Bijakovići – 4 2-0-2 (15:12 +3) 6
4. Čalići – 4 1-0-3 (9:23 -14) 3
5. Čitluk Selo – 4 0-0-4 (3:19 -16) 0

 

IZVORCitluk.ba
Podijeli objavu